top of page

 

  Інститут соціологічних досліджень та громадських ініціатив проводить весь спектр соціологічних досліджень (соціально-економічні, соціально-політичні, маркетингові тощо) на всій території України. Ми побудували національну мережу професійних інтерв'юерів кількістю понад 250 осіб, а також більш ніж 60 контролерів, які забезпечують якісний польовий етап робіт.

 

  Маємо успішний досвід проведення соціологічних досліджень методом фокус-групового інтерв'ю за відповідним тематичним спрямуванням та методом «таємний покупець». Організовуємо та проводимо екзіт поли, тренінги, семінари. Застосовуємо свій успішний досвід стратегічного планування, організації та проведення виборчих кампаній кандидатів у народні депутати, депутати місцевих рад (виборча кампанія «під ключ»). Крім того, проводимо пропагандистські дослідження, як для кандидатів в депутати, так й у маркетинговій сфері.

   

  Нашими перевагами є науковий, професійний та індивідуальний підхід до кожного дослідження, процесу, кожного замовника. Окрім цього, це завжди своєчасність виконання завдань.

   

  Наші партнери: народні депутати, політичні партії, депутати місцевих рад, голови територіальних громад, кандидати в мери, офтальмологічна клініка «Візус», ТМ «Урожай», фітнес-клуб "Fit Haus", клиника "Витацентр", департаменти та управління міських рад, група компаній «Arricano», ТЦ “Барабашово”, інші фізичні та юридичні особи.

   

   Окрім цього, нашими партнерами з науково-дослідницької діяльності є представники у країнах ЄС.

Дослідження опитуання громадської думки
team_img.jpg
bottom of page